ZONER software zve na Mistrovství ČR U19 v badmintonu

Badmintonová aréna Yonex v Brně-Jehnicích bude svědkem juniorského klání o titul Mistra ČR v badmintonu. ZONER software má „své“ želízko v ohni, již od minulého roku je sponzorem zřejmě nejnadanějšího talentu české badmintonové scény – Adama Mendreka.

Adam Mendrek je narozen 14. 11. 1995, na domovský turnaj jede tedy jako šestnáctiletý. Přes svůj nízký věk je to již zkušený sportovec, juniorský reprezentant a například Mistr republiky v kategorii do 17 let ve dvouhře a čtyřhře. Do Mistrovství tak vstupuje s medailovými ambicemi.

Adam Mendrek na Mistrovství Evropy v Portugalsku

Celý turnaj se koná v sobotu od 9:00 a končí finálovými zápasy v neděli po poledni. Přesný rozpis naleznete na plakátu níže. Vstup je zdarma a celá akce je nejen zajímavou možností vidět budoucí vrcholové představitele českého sportu, ale také k vyzkoušení vašich fotografických schopností. Proto budeme rádi, když vytáhnete teleobjektivy, zkusíte zachytit hráče jedné z nejrychlejších her na světě a podělíte se s námi o pořízené fotografie.

Poslední aktualizace 30. ledna 2012

21 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Jiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Číst všechny články.

Komentáře