Zoner Photo Studio na veletrhu Photokina

Každé dva roky se v německém Kolíně nad Rýnem koná fotografický veletrh Photokina. Letošní přehlídky nejnovějších trendů a novinek z oblasti fotografie se účastní i Zoner se svým produktem Zoner Photo Studio. Pokud se do Německa také chystáte, najdete nás v pavilonu 4.1, stánek G 004!

Od 21. září do 26. září se účastníkům představí 1251 vystavovatelů z celkem 45 zemí světa, předpokládá se účast 150 000 návštěvníků.Všichni mohou najít prezentaci produktu Zoner Photo Studio, kterou jsme připravili s naším německým partnerem. Za náš tým do Německa jely Marcela Lechnerová a Petra Braddock.

Petra popsala své zážitky z prvního dnes takto: „K našemu překvapení se hned první den nahrnula spousta lidí. My rozdali asi čtyřista CDs s trial verzí, letáčky, 3D brýle, nafotili několik nadšenců (snad ve 3D), popovídali si s pár lidmi z časopisů a představili Zoner Photo Studio zvědavcům nejen z Německa, ale i z jiných koutů světa. Já si pamatuju Argentince, Řeka, několik Indů, Francouze, Španěly, Holanďany, Slováky a pár Poláku. Dokonce se u nás zastavilo i několik Čechů.jpg“

Fotky z veletrhu a nadšence ve 3D najdete na našem Facebooku.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorMichal Prouza

Michal Prouza pracuje v ZONER software od r. 2010. V létě 2011 vyměnil kompakt za digitální zrcadlovku a od té chvíle se tak seznamuje s pro něj dosud neprozkoumanou fototechnikou. Fotí všude tam, kde cítí příležitost získat nové zkušenosti a prohloubit ty stávající.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *