Pojď s námi budovat dobré jméno fotografie a ZPS. Hledáme retenčního mistra pro ZPS X

Pojď s námi budovat dobré jméno fotografie a ZPS. Hledáme retenčního mistra pro ZPS X

Tento článek tě nenaučí pracovat v Zoner Photo Studiu, ale možná ti zajistí nové zaměstnání. Rozšiřujeme tým o pozici retenčního manažera. A pokud čteš MilujemeFotografii, několik hlavních předpokladů jistě splňuješ: znalost ZPS a lásku k fotce.

Co dělá retenční manažer? Stará se o to, aby předplatitelé ZPS X byli s programem spokojení a viděli v něm užitečného pomocníka pro práci s fotkami. V současnosti 4 z 5 uživatelů prodlouží předplatné a my toto číslo chceme dál zvyšovat. A to bude tvá práce.

Koho hledáme?

Osobnost, která se dokáže zorientovat v našich procesech a fungovat dobře mezi odděleními – vývoj, marketing, podpora, obchod – ti všichni mají na retenci vliv. Hledáme někoho, kdo nám nabídne nový a svěží pohled na věc a dokáže si ho obhájit.

Osobnost, kterou nemusíme vodit za ručičku. Nečekáme, že od prvního dne budeš udávat kurz, ale chceme vidět vývoj správným směrem.

Osobnost, která si sama najde příležitosti, aby dosáhla svého cíle.

Osobnost, která pochopí KPI režim. Tvoje práce se dá velmi snadno vyhodnotit a pokud jsi ten pravý, považuješ to za velkou výhodu.

Co bys měl umět?

Jakákoliv zkušenost s podobnou prací je velké plus. A malé plus získáš, pokud jsi pracoval kdekoliv na marketingu, podpoře či obchodu.

Oceníme i jakoukoliv zkušenost s retenčním marketingem. Stejně jako zapálení pro věc a dobré nápady. A protože na ně diplom nepotřebuješ, nechceme ho po tobě ani my.

Pomůže taky, když se orientuješ ve fotobranži. Budeš vysvětlovat lidem, proč se jim vyplatí používat fotosoftware, a proto bys tomu měl rozumět.

Proč bys měl chtít pracovat u nás?

Budeš pracovat ve stabilní firmě, která je na trhu přes 25 let a minimálně ještě jednu pětadvacítku má v plánu. Kdyby tato pozice neměla výhled dlouhého fungování, nevypisujeme ji. Naopak očekáváme, že do pár let se retenční oddělení pěkně rozroste a ty můžeš mít svůj tým.

Neprodáváme hrnce, které nikdo nechce. ZPS X je praktický nástroj, co dělá lidem radost. Sami jej používáme a nedáme na něj dopustit. Zároveň ale tušíme, kde jsou jeho největší slabiny ve srovnání s konkurencí.

S kým budeš pracovat?

Michal P. (šéf divize) – to jsem já, ve firmě jsem 8 let a prošel jsem si cestičku od řadového markeťáka po šéfa divize.

Josef H. (šéf marketingu) – ve firmě je 5 let a jeho cílem je s brandem Zoner Photo Studio ovládnout svět.

Jan K. (produktový manažer) – ve firmě je necelých 10 let a stará se o to, jak ZPS X vypadá a hlavně bude vypadat.

Aleš H. (šéf vývoje) – je ve firmě 20 let a piluje každý řádek kódu ZPS X k dokonalosti.

Co za to dostaneš?

Samozřejmě odpovídající platové ohodnocení. A taky:

  • pracovní místo v krásných kancelářích ve středu Brna (na openspace si nepotrpíme),
  • parkovací místo před kanceláří,
  • 4-5 týdnů dovolené – podle toho, jak dlouho s námi vydržíš,
  • flexibilní pracovní dobu – nemusíš tady sedět po–pá 8.00 až 16.30,
  • mladý kolektiv, který spolu žije nejen prací (během roku pořádáme různé stmelovací akce – například v říjnu jsme dělali už tradiční Štrůdlfest),
  • počítač a mobilní tarif – obojí můžeš používat i pro soukromé účely,
  • sportovní vyžití na náš účet (fotbal, badminton, tenis, squash,…),
  • jazykové kurzy na pracovišti (angličtina, němčina, španělština, čínština),
  • možnost zapůjčení libovolné fototechniky od výrobců.

Jak se přihlásit?

Pošli svoje nápady na michal.prouza@zoner.cz. Záměrně jsem totiž v tomto textu nemluvil o konkrétních věcech – ty bych rád slyšel od tebe. Když mě zaujmou, ozvu se ti a potkáme se u nás.

A ocením, pokud přidáš i svůj životopis.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorMichal Prouza

Michal Prouza pracuje v ZONER software od r. 2010. V létě 2011 vyměnil kompakt za digitální zrcadlovku a od té chvíle se tak seznamuje s pro něj dosud neprozkoumanou fototechnikou. Fotí všude tam, kde cítí příležitost získat nové zkušenosti a prohloubit ty stávající.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *