PanoCatcher automaticky pořizuje panoramata a time-lapse videa

Pokud rádi a často fotografujete panoramata nebo vytváříte časosběrná videa, možná vás zaujme nové zařízení nazvané PanoCatcher. PanoCatcher je robotická fotografická platforma, která je určena k automatizaci procesu vytváření panoramat či time-lapse videí.

pc1200 pc1100

Zařízení vyrobené z hliníku se jednoduše připojí pomocí adaptéru ke stativu a na speciální nástavec se dále přišroubuje fotoaparát. Platforma se otáčí v rozsahu 360°, disponuje několika módy snímání, např. částečnými i 360° panoramaty, HDR módem nebo režimy určenými pro time-lapse. Motorek PanoCatcheru je schopen pracovat rychlostí 180° za sekundu.

pc1110

PanoCatcher je možné si objednat přímo ze stránek výrobce, každý měsíc je dostupných 10 až 15 kusů. V přepočtu vyjde na cca 8 tisíc Kč.

Poslední aktualizace 3. října 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře