Nový PORG fotí a soutěží o Zoner Photo Studio

Základní škola a gymnázium Nový PORG poskytuje širokou nabídku zájmových aktivit v rámci školní družiny. Jednou z nich je školní fotokroužek, který vede pan učitel Josef Nechvátal. Žáci se zde učí základům fotografického umění. Dnes již vědí, že nestačí jen správně nastavit fotoaparát, zvolit pěknou kompozici a zmáčknout spoušť závěrky.

Každá fotografie musí být následně upravena či vylepšena v počítači. K tomu jim spolehlivě slouží Zoner Photo Studio. O fotokroužku se pravidelně na svých stránkách zmiňuje server iFotovideo. V loňském roce byl nominován do soutěže CAMERA MAGNA.

Ke zvýšení fotografické aktivity ve škole přispívá i interní fotosoutěž, kam věnujeme jako ceny nejnovější verzi programu Zoner Photo Studio.

Zůstaňte v obraze, každý týden posíláme novinky ze světa fotografie

Přihlašte se k odběru toho nejlepšího z Milujemefotografii.cz

Email má špatný formát.

Potvrzením odběru dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů pro zasílání novinek. Více se dozvíte v zásadách ochrany osobních údajů.

AutorMichal Prouza

Michal Prouza pracuje v ZONER software od r. 2010. V létě 2011 vyměnil kompakt za digitální zrcadlovku a od té chvíle se tak seznamuje s pro něj dosud neprozkoumanou fototechnikou. Fotí všude tam, kde cítí příležitost získat nové zkušenosti a prohloubit ty stávající.

Komentáře (0)

Zatím zde není žádný komentář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *