Zveme vás na 3. pražský fotomaraton

Už potřetí se v Praze 27. června 2015 rozběhne fotografický maraton. Soutěž je určená pro širokou veřejnost a má prosté zadání – během 5 hodin vyfotit 6 témat v zadaném pořadí. Připraveny jsou lákavé ceny a nás těší, že jsme partnery této akce.

Do soutěže je třeba se registrovat, a to buď online (startovné pak činí 50 Kč) nebo na místě za 100 Kč. V ceně je i doprovodný program, který zahrnuje přednášky na téma cestovatelské a reportážní fotografie. Vítězové mohou získat fotoaparáty, fotodoplňky, knihy nebo také software pro úpravu fotografií Zoner Photo Studio.

3. pražský fotomaraton začíná od 10 hodin 27. června v Centru FotoŠkoda na Vodičkově ulici v Praze. Slavnostní vyhlášení vítězů pak proběhne od 19 hodin v KC Zahrada na ulici Malenické.

Titulní fotografie: Irena Pánková, 5. místo v loňském roce

Poslední aktualizace 17. června 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře