Žižkovské nádraží uvítá výstavu urbex fotografií

Akcí Urbex night na Nákladovém nádraží Žižkov bude zahájena výstava fotografií věnovaných fenoménu urban exploration. Na výstavě se setkají čtyři autoři snímků opuštěných a chátrajících míst – Kateřina Havlíková, DiverZant, Martin Ketner a Michal Seidl.

Součástí Urbex night bude kromě vernisáže také workshop urbex fotografie vedený DiverZantem, který se urban exploration věnuje už přes pět let a je zakladatelem serveru urbex.cz. Společně s Kateřinou Havlíkovou, která je redaktorkou tohoto portálu, pak pracují na knize Krása zániku. Martin Ketner a Michal Seidl jsou členy Urbex Team Kralupy.

Urbex night vypukne 22. srpna na Nákladovém nádraží Žižkov v Praze v 17.00. Podrobnosti okolo akce můžete sledovat na Facebooku. Výstava fotografií potrvá až do 14. září.

Poslední aktualizace 9. srpna 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře