Zdržuje vás při focení vyměňování objektivů? Zkuste novinku LensPacks

Kanadská společnost Ansix Designs se rozhodla udělat přítrž nekonečnému zápolení s krytkami při vyměňování objektivů během focení. Přichází s řešením, které výrazně usnadní vytahování objektivů z fotobrašny a jejich ukládání zpět.

LensPacks, jak se jejich vychytávka nazývá, nahrazuje zadní krytku objektivu. Lze ji však pomocí suchého zipu libovolně přichytit k vnitřku brašny, podobně jako se upevňují nastavitelné vnitřní přihrádky. Objektiv pak stačí pohodlně odcvaknout, vyndat z tašky a nasadit na fotoaparát. Stejně snadno jej pak lze na krytku nasadit. LensPacks je prozatím kompatabilní s bajonety Canon EF, Nikon F, Sony E a Mikro 4/3, další však prý přibudou.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=1UB_iXD6kVY&w=560&h=315]

Balení dvou krytek LensPacks bude možné pořídit v přepočtu za přibližně 600 Kč. V současné době je možné první sady objednat prostřednictvím serveru Kickstarter. Výrobci zasílají do všech zemí a poštovné je zdarma. První objednávky budou expedovány v říjnu 2015.

Poslední aktualizace 28. dubna 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře