Zapojte se do soutěže a vyhrajte Olympus OM-D E-M1 Mark II

Kdokoliv s jakýmkoliv fotoaparátem se může zapojit do celosvětové soutěže, kterou vyhlásila společnost Olympus. Olympus Global Open Photo Contest 2016-17 se koná ve čtyřech kategoriích Power of Life, Connections to Cherish, Places that Inspire a Perspectives Often Missed.

První z jmenovaných nabádá soutěžící pořizovat snímky ukazující barevnost a krásu života. Kategorie Connections to Cherish má vyjadřovat vřelost a lásku mezi přáteli a blízkými. Places that Inspire hledají dosud neobjevená záběry míst a Perspectives Often Missed nové úhly pohledu.

e-m1markii

Hlavní cenou je Olympus OM-D E-M1 Mark II s objektivem M.Zuiko Digital ED 12–40 mm F2.8 a 1 000 000 japonských jenů (cca 230 tisíc Kč). Vítězové jednotlivých kategorií obdrží fotoaparát Olympus OM-D E-M5 Mark II opět s objektivem M.Zuiko 12–40 mm, druzí v pořadí pak OM-D E-M10 Mark II s M.Zuiko Digital ED 14–42mm F3.5–5.6 EZ  a třetí místo je oceněno fotoaparátem PEN E-PL8 včetně téhož objektivu.

Do každé kategorie je možné zaslat až 5 snímků. Deadline je stanoven na 10. ledna 2017. Vítězové budou vyhlášeni v dubnu 2017. Snímky můžete vkládat na stránkách soutěže.

Poslední aktualizace 19. listopadu 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře