Žádné předsudky – fotografie od Gracie Hagen

Jak to vypadá, když se fotografka vydá na průzkum předmětů sexuálního vzrušení a rozhodne se své poznatky zaznamenat na fotoaparát. 

Gracie Hagen je fotografka působící v Chicagu. Její práce se zaměřuje především na portrétní fotografie, člověka a také jeho fetiše. Poslední zmíněné reflektuje ve svém novém cyklu „Žádné předsudky“ (No judgements here). Každý lidský fetiš je zobrazen autorkou tak, aby sloužil jako svá vlastní vizuální encyklopedická definice. Přestože Gracie fascinuje nudita, ve svých snímcích se dotýká sexuálních témat bez jakékoli sexuality, což jejím snímkům dodává velkou míru individuality.

Snímek z cyklu No judgements here: Substance and sex, foto: Gracie Hagen.

Poslední aktualizace 28. ledna 2014

19 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Martin Kuchař

O fotografování se zajímal odmalička, ale profesně začal až před sedmi lety. Působil v Ateliéru Grafického Designu a Multimédií na Fakultě Masarykovy Univerzity v Brně a stal se pravidelným autorem článků v časopisech DIGIfoto a Computer. Nejvíce se věnuje produktové, abstraktní a surrealistické fotografii. Ve volných chvílích hraje na kytaru, provozuje japonský šerm, nebo se věnuje grafickému designu.

Číst všechny články.

Komentáře