Workshopy ZPS pro ženy a dívky

Všechny ženy a dívky zveme na workshop o základech úpravy fotografií, který pořádá sdružení Czechitas. Workshop se bude konat v neděli 10. 4. v Brně a vstupné je dobrovolné.

Z našeho nedávného průzkumu vyšlo, že zhruba 80 procent uživatelů Zoner Photo Studia jsou muži. Podobně jako chtějí děvčata ze sdružení Czechitas vidět více žen v oblasti IT, tak i my budeme rádi, když používání Zoner Photo Studia nebude jen čistě mužská doména. Proto se Czechitas daly dohromady s námi a připravily workshop pro úplné začátečnice v úpravě fotografií. Je potřeba jen čas, chuť něco nového se naučit a vlastní počítač s operačním systémem Windows.

První workshop je pořádaný v Brně už příští víkend, další města (Praha, Ostrava) se chystají.

Kdy: neděle 10. 4. 2016 12:50–18:00

Kde: Impact Hub, Brno

Pro koho: Pro naprosté začátečnice

[button link=“http://www.czechitas.cz/zoner-photo-studio-registrace-do-brna-na-workshop-10-4-2016/“ size=“large“ text_size=“beta“ newtab=“on“]Více informací a registrace[/button]

Poslední aktualizace 2. dubna 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Aja Voráčková

Aja je nadšený psavec, amatérský fotograf a vášnivý kulinář, což se projevuje i v jejích fotografiích. Fotí jak jídlo samotné, tak nejrůznější kulinářské a gastronomické akce, na nichž má nejraději spokojené a šťastné výrazy zúčastněných jedlíků.

Číst všechny články.

Komentáře