Video: 9 triků a DIY fíglů pro fotografy

Patříte mezi hračičky a kutily? Pak je právě vám určeno nové video online magazínu COOPH (Cooperative of Photography). V něm najdete celkem devět různých vychytávek, kterými můžete ozvláštnit své fotografie nebo se jimi inspirovat pro zábavný fotografický projekt.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=rOpB6ARfjm8&w=560&h=315]

Jednotlivé tipy ukazují, jak využít perspektivy pro fotografování dvou rozdílně velikých objektů, jak si vyrobit DIY makro objektiv nebo alobalovou stěnu pro efektní bokeh. Dozvíte se také, že sprchový závěs můžete použít ke zkonstruování improvizovaného softboxu, že akvárko se hodí pro fotografování pod hladinou vody nebo jak efektní portrét může vzniknout z kruhu omotaného prskavkami.

Magazín COOPH spravuje YouTube kanál, na němž pravidelně publikuje krátké fotografické videotutoriály. Neváhejte na něj zavítat, pokud hledáte svěží nápady.

Poslední aktualizace 10. dubna 2017

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.
Jejda! Mrzí nás, že se vám článek nelíbil. Řeknete nám prosím proč?


Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře