Tři nové fotoaparáty Fuji přijdou v novém roce

V následujících dvou až třech měsících se můžeme těšit na tři novinky od firmy Fujifilm. Půjde o modely X-Pro2, X-E2S a X-70. O jejich vydání se už nějakou dobu spekuluje a nedávno byly všechny tři fotoaparáty registrovány u taiwanské Radio Research Agency.

U fotoaparátu X-Pro2 se na internetu již objevily i informace o očekávané podobě fotoaparátu. Ten se bude až na několik změn v ovládání výrazně podobat svému předchůdci X-Pro1. Spekuluje se i o možných specifikacích, mezi nimiž se objevuje hybridní hledáček podobný modelu X100T, rychlost závěrky až 1/8000 či 24MP snímač a 200 ostřících bodů.

Fujifilm-x-pro2-camera-rumors

X-Pro2 podle uniklých infromací. Čelní strana fotoaparátu v záhlaví článku

X-70 má údajně disponovat 16Mpix snímačem X-TransII a objektivem s ohniskem 28 mm. Říká se, že má jít o velmi kompaktní fotoaparát. O modelu X-E2S zatím na veřejnost nepronikly podrobnější informace kromě registračního formuláře.

Fotografie:  PhotoRumours

Poslední aktualizace 27. prosince 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře