Tamron přichází s dvěma pevnými skly se stabilizací a f/1,8

Tamron představil dva nové objektivy z řady SP (Super Performance) pro náročné uživatele. Jde o pevná ohniska 35 mm f/1,8 Di VC USD a 45 mm f/1,8 Di VC USD. Tato rychlá skla jsou navíc opatřena optickou stabilizací.

tamron2

Pevná ohniska jsou pro Tamron docela novou parketou a dvojka 35 a 45 mm je vůbec prvními zástupci série SP. Podle informací od výrobce se oba objektivy mohou chlubit jen velmi malou vinětací i při plně otevřené cloně, minimální by měly být také chromatické barevné vady díky použití speciálních LD a XLD skel. K úpravě zakřivení pole byly použity asférické členy a povrchová úprava skel eBAND a BBAR má zabránit vzniku nežádoucích odlesků a stínů.

tamron1

Tamron vsadil také na komfortní design a vnější konstrukci odolnou proti vodě a nečistotám. Ceny objektivů zatím nebyly stanoveny, prodej by však měl odstartovat v průběhu října.

Poslední aktualizace 3. září 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře