Šumavský FotoMaraton uvítá Roberta Vana a Andreje Macenauera

V lesích a kopcích Šumavy se letos popáté bude konat soutěžní Šumavský FotoMaraton, na který bychom vás jako partneři akce rádi pozvali. Fotografické zápolení vypukne v sobotu 12. září 2015, úkolem soutěžících bude za 5 hodin nafotit snímky na 5 témat v zadaném pořadí.

Registrovat se do soutěže můžete předem na stránkách fotomaratonu, startovné vás pak vyjde na 50 Kč. Cena za registraci na místě bude dvojnásobná. V ceně startovného je také zahrnut doprovodný program, těšit se můžete na přednášky předního módního fotografa Roberta Vana a fotografa a cestovatele Andreje Macenauera.

Šumavský FotoMaraton odstartuje 12. září 2015 v 9 hodin v Kašperských horách v infocentrech NP Šumava (Sušická 399) a Radnice (Náměstí 1) zadáním soutěžních témat. Slavnostní vyhlášení a předání cen vítězům je naplánováno na 17 hodin v Horském klubu Kašperské Hory na ulici Horní.

Poslední aktualizace 26. srpna 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře