Milujete fotografii, ZPS a umíte natáčet videa? Možná hledáme právě vás!

Soutěžte o VIP akreditaci na Colours of Ostrava

Soutěž Get to the pit věnovanou všem nadšencům koncertní fotografie odstartoval Nikon společně s multižánrovým hudebním festivalem Colours of Ostrava. O co se hraje? O nic menšího než o VIP fotografickou akreditaci na celý festival.

Výhercem může být pouze jeden jediný fotograf. Ten získá kromě akreditace a VIP vstupenky k ruce také zkušeného fotografa Colours of Ostrava Ivana Prokopa. Snímky vítěze se dostanou na oficiální kanály festivalu a společnosti Nikon a ve hře je i navázání dlouhodobé spolupráce se společností Nikon.

Pro přihlášení do soutěže je třeba zaslat pět koncertních fotografií na adresu magdalena.stankova@nikon.com. Minimální velikost snímků je 3 000 px (delší strana). Soutěž trvá do 12. června, výherce bude znám 17. června. Podrobnější informace najdete na webu nikonblog.cz.

Titulní fotografie: Colours of Ostrava

Poslední aktualizace 22. května 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře