Sony vydává dvojici smartphonů s 13Mpx předním fotoaparátem

Dva nové chytré telefony Sony Xperia C5 a M5 s operačním systémem Android se co nevidět objeví na trhu. Obě zařízení mají po fotografické stránce co nabídnout. Jsou vybavena velkým Full HD displejem, snímačem Sony Exmor RS a 13Mpx předním „selfie“ fotoaparátem.

Xperia C5 Ultra

Xperia C5 Ultra

Xperia C5 Ultra je 6palcový smartphone s 2GB RAM pamětí. Přední i zadní fotoaparát ukrývá 13 Mpx a LED blesk, který v případě předního fotoaparátu slibuje měkké světlo pro autoportréty v živějších barvách.

Xperia M5

Xperia M5

Zadní fotoaparát Xperia M5 disponuje 21,5 Mpx na rozdíl od C5. Nadto je tento model také voděodolný a prachuvzdorný a umožňuje natáčet 4K videa. Do modelu M5 integrovala společnost Sony dokoknce i hybridní systém automatického ostření.

 

Oba telefony využívají snímače Sony Exmor pro kvalitnější snímky.jpg

Oba telefony využívají snímače Sony Exmor pro kvalitnější snímky.

Ceny telefonů zatím nejsou známy stejně jako přesně datum uvedení na trh. Očekává se však, že se v prodeji objeví ještě v srpnu.

Poslední aktualizace 15. srpna 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře