Sony prezentuje nadějné fotografy

Renomovaná soutěž Sony World Photography Awards 2014 se chýlí ke svému finále. Dříve než se zveřejní jména vítězů tu máme krátký výběr toho nejlepšího z letošního ročníku.

Nalezením nejkvalitnějších snímků z mezinárodní moderní fotografie nám soutěž Sony World Photography Awards přináší výtečné fotografie i tento rok. Letos bylo zasláno více než 140 000 snímků ze 166 zemí. Přestože úplné vyhlášení vítězů proběhne v dubnu, pořadatelé již nyní zveřejnili užší výběr nejlepších snímků autorů, kteří budou zveřejněni v celosvětových médiích, přes stránku WPO, The Magazine, Youtube a na výstavě 2014 Sony World Photography Awards Winners‘ Exhibition 1.-18. května 2014 v Londýně. Server The Atlantic výběr WPO ještě zúžil, a vy jej naleznete ve velmi zdařilé galerii zde.

Snímek – Rytíř a jeho oř, foto: © Nicolas Reusens, 2014 Sony World Photography Awards.

Poslední aktualizace 26. března 2014

32 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Martin Kuchař

O fotografování se zajímal odmalička, ale profesně začal až před sedmi lety. Působil v Ateliéru Grafického Designu a Multimédií na Fakultě Masarykovy Univerzity v Brně a stal se pravidelným autorem článků v časopisech DIGIfoto a Computer. Nejvíce se věnuje produktové, abstraktní a surrealistické fotografii. Ve volných chvílích hraje na kytaru, provozuje japonský šerm, nebo se věnuje grafickému designu.

Číst všechny články.

Komentáře