Sedmdesátihodinový fotomaraton připomene konec 2. světové války

Netradiční formu oslav 70. výročí ukončení druhé světové války v České republice si zvolili studenti pražské Vyšší odborné školy publicistiky. Jejich projekt – soutěž Fotomaraton 70 – odstartuje 7. května ve 20.00 a účastníci budou mít přesně 70 hodin na to, aby fotograficky ztvárnili téma druhé světové války.

Pro účast v soutěži je třeba se registrovat na stránkách projektu do 7. května do 12.00. Každý účastník má možnost zaslat pouze jedinou fotografii. Není důležité, zda bude pořízena fotoaparátem či telefonem, podmínkou je pouze dodržení tématu a termínu odevzdání. Soutěž končí 10. května v 18.00.

Vyhlášení proběhne 30. května od 15 hodin v prostorách galerie ve Spálené 8 v Praze, na programu je kromě výstavy také charitativní aukce fotografií. Vítězové obdrží ceny, které do soutěže věnoval obchod FotoŠkoda. Podrobnosti najdete také na facebookových stránkách soutěže.

Poslední aktualizace 5. května 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře