Sdílejte a objevujte oblíbené fotolokace s aplikací ShutterSpots

Cestujete a sháníte tipy na fotograficky atraktivní místa? Snažíte se najít malebná zákoutí ve vašem okolí, která jste ještě s fotoaparátem nenavštívili? Pak vám může pomoci aplikace vývojáře Andrew Yatese nazvaná ShutterSpots.

ShutterSpots

Jde o interaktivní databázi, pomocí níž mohou uživatelé sdílet tipy na místa, která jsou fotograficky zajímavá. V aplikaci najdete seznam takových lokací ve vašem okolí, můžete si také zobrazit jejich interaktivní mapu. V seznamu tipů jsou ke každému místu připojeny i fotografie, které zde uživatelé služby pořídili a nasdíleli. Navšívená místa si můžete přidávat do oblíbených, aplikace vám také umožní sestavit si plán míst, na která se chcete podívat.

Shot3

Služba ShutterSpots je prozatím dostupná pouze pro operační systémy iOS, Yates však chystá její webovou verzi a verzi pro Android a Windows. Plánuje také spustit vyhledávání oblíbených fotolokací známých fotografů.

Poslední aktualizace 22. května 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře