Samyang odhaluje dva nové objektivy s autofokusem

Společnost Samyang donedávna produkovala pouze manuální objektivy bez možnosti automatického ostření. To se dneškem mění. Dvojice skel Samyang 50 mm f/1.4 a 14 mm f/2.8 už autofokusem jsou vybaveny. Oba jsou navrženy pro použití s full frame fotoaparáty s bajonety Sony E-mount. Samyang je nabízí jako nejsvětelnější a nejširší objektivy pro bezzrcadlovky.

Oba objektivy umí zacházet při ostření jak s fázovou detekcí tak s detekcí kontrastu. Obě skla také disponují asférickými prvky, které předchází vzniku aberací a dalších obrazových chyb. Průměr závitu pro filtry činí 67 mm. Solidní vzhled objektivům dodává kovová konstrukce.

Větší detaily budou teprve zveřejněny. Objektivy mají být očím veřejnosti vystaveny na Photo & Imaging Show 2016 v Soulu, která trvá od 4. do 8. května. Na trhu by se pak měly objevit v červenci tohoto roku.

Poslední aktualizace 4. května 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře