Samsung se zřejmě chystá opustit fotografický trh

Internetovým světem fotografie se v posledních dnech šíří dohady o tom, že Samsung má v plánu ukončit výrobu fotoaparátů. Zpráva se objevila na korejském webu Newstomato, který informace údajně získal od interního zdroje.

Od oznámení fotoaparátu NX500 na začátku letošního roku už Samsung nepřišel s ničím novým a zdá se, že firma utlumila veškeré své aktivity na fotografickém trhu. Podle zveřejněných informací prodej fotoaparátů nevynášel, tak jak by společnost očekávala. Fotoaparáty Samsung znevýhodňoval oproti jiným bezzrcadlovkám zejména malý výběr kompatibilních kvalitních objektivů.

Samsung k této záležitosti zatím nevydal oficiální vyjádření. Jak to tedy bude vypadat s jeho účastí ve fotografickém světě v budoucnosti, je zatím nejisté.

Poslední aktualizace 25. září 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře