Samsung se stahuje z britského a německého trhu

Zvěsti o konci fotografické divize společnosti Samsung nabývají na konkrétních obrysech. V uplynulém týdnu Samsung oficiálně oznámil ústup z německých obchodů a tento týden přichází obdobná zpráva o stahování fotoaparátů z britských výloh.

Minulou středu obdržely fotografické magazíny EOSHD a FotoMagazin oficiální zprávu od firmy Samsung. V ní stálo, že společnost zaznamenala stoupající nezájem o fotografickou techniku Samsung, a proto se rozhodla německý trh opustit. Podobná informace dnes proběhla britským magazínem Amateur Photographer. Samsung magazínu oznámil, že se musí adaptovat na požadavky trhu a v Británii čelí vzrůstajícímu poklesu zájmu o své fotoaparáty a příslušenství.

V obou případech Samsung tvrdí, že jde pouze o místní rozhodnutí, která nebudou mít vliv na chování firmy na ostatních fotografických trzích. Stále je tedy možné, že si společnost prodej svých fotoaparátů udrží v jiných zemích.

Poslední aktualizace 26. listopadu 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře