S vodotěsným fotoaparátem SeaLife DC2000 se můžete vydat až do hloubky 60 m

Firma SeaLife, která se zabývá výrobou podvodních fotoaparátů, vydala nový model DC2000. Jde o vodotěsný kompakt s čipem o velikosti 1 palce a rozlišením 20 Mpx.

Snímač tohoto fotoaparátu pochází z dílny Sony. Fotit můžete jak do JPG tak do formátu RAW a fotoaparát má disponovat také stabilizací obrazu. DC2000 je dodáván s odolným pouzdrem, které  jej umožňuje používat až do hloubky 60 m. Bez pouzdra pak fotoaparát můžete vzít maximálně do 18 m. S fotoaparátem můžete pořizovat také videa ve Full HD rozlišení.

dc2000-back-housing_0

Novinka disponuje objektivem s přepočtenou ohniskovou vzdáleností 31 mm. Využít lze také předsádek – širokoúhlé se záběrem 90° nebo rybího oka se záběrem 110°.

Fotoaparát vyjde v přepočtu na necelých 18 tisíc Kč bez osvětlovacího příslušenství a předsádek objektivu. Dostupnost na trhu zatím není známa.

 

 

Poslední aktualizace 28. listopadu 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře