S Gnarbox můžete editovat a sdílet fotky bez nutnosti otevřít notebook

Pokud jste často na cestách a rádi byste se o své fotografické poklady podělili ještě dříve, než dorazíte domů, pak zpozorněte. Gnarbox, malé mobilní zařízení, které se objevilo na Kickstarteru, může být řešením.

c6e6e081873b9eb89cd6ca8b9b3f6170_original

Gnarbox vypadá jako malý externí disk, ale ukrývá v sobě čtyřjádrový procesor, osmijádrový grafický procesor, 4GB RAM, v provozu vydrží 6 až 8 hodin a disponuje také Wi-Fi o rychlosti 300 Mb/s. Konstrukce zařízení je odolná proti prachu, písku, otřesům a teplotním výkyvům, je také voduvzdorný až do hloubky 1 metru.

process

Hlavním cílem výrobců, bylo vytvořit zařízení, které umožní fotografům „za pochodu“ organizovat, zálohovat, editovat a sdílet své fotografie a videa, např. z GoPro kamery nebo ze zrcadlovky. K tomu stačí Gnarbox propojit s fotoaprátem nebo do něj vložit paměťovou kartu a následně jej připojit k chytrému telefonu. S pomocí přidružené aplikace pak můžete své snímky spravovat a editovat.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=FlxP6ySjsPs&w=560&h=315]

Gnarbox můžete podpořit prostřednictvím Kickstarter kampaně. Gnarbox by měl být dostupný od března 2016, stát bude v přepočtu přibližně 6 tisíc Kč.

Poslední aktualizace 21. července 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře