S držákem Gekkopod postavíte fotoaparát, kamkoliv si usmyslíte

Výrobce vychytralých pomocníků Zuckerim Inc. spustil na serveru Kickstarter kampaň k novému produktu Gekkopod. S tímto maličkým držákem můžete svůj kompaktní fotoaparát, telefon nebo GoPro kameru přichytit téměř na cokoliv.

gekkopod-tripod

Gekkopod tvoří pět pružných nohou vyrobených z kovu a silikonu, které lze všemožně ohýbat a obtáčet okolo jiných předmětů. Stabilitu zajišťuje protiskluzová úprava povrchu nohou. Fotoaparáty lze připevnit pomocí standardního závitu pro stativy, k uchycení telefonů a GoPro kamery slouží přídavný držák. Gekkopod samotný je velmi lehký, váží 50 g a lze pomocí něj upevnit zařízení až do 625 g.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=a5I6SLwF6TM&w=560&h=315]

Gekkpod můžete předobjednat na Kickstarteru v různých sadách. Ceny začínají v přepočtu na 400 Kč. Za tento obnos dostanete držák ve vámi zvolené barvě se standardním závitem pro fotoaparáty a stojanem pro telefony nebo GoPro kamery. Objednávky budou doručeny v říjnu 2015.

Poslední aktualizace 26. května 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře