S aplikací Photomyne můžete digitalizovat několik snímků zaráz

Pokud máte doma alba plná vzpomínek na klasických fotografiích, pravděpodobně se vám už někdy zachtělo převést je do digitální podoby nebo sdílet s přáteli na sociálních sítích. Mobilní aplikace Photomyne je jednou ze služeb, která to umožňuje, navíc je možné „ofotit“ hned několik snímků zaráz.

[vimeo 143618794 w=640 h=360]
 
Fotografie dokonce ani nemusíte vyjmout z případných průhledných složek a obalů. Rychlost tu samozřejmě půjde na úkor kvality. Nicméně pokud se chystáte digitalizovat své snímky přes chytrý telefon či tablet, zřejmě vás extra vysoká kvalita digitálních snímků trápit nebude.

photomyne2

Photomyne je také uzpůsobená pro sdílení digitalizovaných snímků na sociální sítě, např. propojení s Facebookem vám umožní zařadit fotografie na správné místo vaší timeline. Snímky také můžete sdílet s komunitou uživatelů aplikace a prohlížet jejich vlastní fotografie.

photomyne4 photomyne3

Aplikace je momentálně dostupná pouze pro zařízení se systémem iOS, verze pro Android by se však měla objevit brzy. Stáhnout si ji můžete zdarma, chcete-li ji však bez reklam, připlatíte si přibližně 120 Kč.

Poslední aktualizace 29. května 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře