The Roll oštítkuje a oznámkuje vaše mobilní snímky

Rozčiluje vás nepřehledný a nekonečný sled fotografií ve vašem iPhonu? Potřebujete si snímky roztřídit, najít ty nejlepší a přiřadit jím štítky? Může vám s tím pomoci nová inteligentní aplikace The Roll určená pro iOS zařízení.

TheRoll_main

Aplikace The Roll umí automaticky otagovat snímky, zařadit je do kategorií a označit ty nejlepší. K vyhledání esteticky líbivých snímků slouží speciální algoritmus založený na estetických pravidlech fotografie a strojovém učení. Byl natrénován na milionech profesionálně ohodnocených snímků a simuluje tak obdobný výběr. Každému snímku přiřadí aplikace jeho estetické „skóre v procentech.

TheRoll_score

Po obsahové stránce umí The Roll rozeznávat nejen jednotlivé fyzické objekty, ale také emoce a nálady. Na základě rozeznaných konceptů pak fotografii přiřadí jednotlivé štítky (počítejte však s angličtinou).

Aplikace je dostupná pouze pro zařízení iOS, stáhnout si ji můžete z iTunes zcela zdarma.

Poslední aktualizace 18. května 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře