Představte své snímky celému světu na Sony World Photography Awards

Prestižní soutěž Sony World Photography Awards zanedlouho uzavře přihlašování do Národní ceny České republiky. Fotografové mohou přihlašovat své snímky do jedné z deseti otevřených kategorií, které jsou rozvrstveny od architektury až po cestování.

Jeden vítěz a dva finalisté získají 12 měsíců rozšířeného členství na portálu World Photography Organization (WPO), prezentaci snímku na výstavě vítězných fotografií v Londýně a představení na portále WPO. Vítěz navíc obdrží fotoaparát Sony Alpha A7. V loňském roce se na prvním místě umístila fotografie Marka Jarkovského (v záhlaví).

Soutěže o Národní cenu České republiky se mohou zúčastnit pouze fotografové s českým občanstvím. Národní kola jsou součástí otevřené soutěže a přihlášením do národního kola zaniká možnost zúčastnit se soutěže pro mladé fotografy nebo profesionály. Přihlašovat se můžete na stránkách WPO nejpozději do 5. ledna 2016.

Titulní fotografie: Marek Jarkovský, 1. místo, Česká republika, Národní cena, 2015 Sony World Photography Awards

Poslední aktualizace 25. prosince 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře