Praha ožije festivalem Prague Photo

Téměř tři desítky vystavujících subjektů se v příštím týdnu představí na festivalu Prague Photo. Festival přivádí dohromady jednotlivé fotografy, galerie i společnosti zabývající se fotografií.

Kolekce autorských fotografií uvedou například Artinbox Gallery, Thalia Picta nebo Galerie Gambit, doplní je pop-up prezentace fotografů Magdaleny Bláhové, Tomáše Pauluse, Roberta Carritherse, Antonia Cossy a dalších. Celkem se představí 230 autorů. Své místo mají na festivalu také práce studentů a absolventů odborných škol.

Přehlídku doplňují každodenní workshopy, projekce a živé prezentace přímo v expozicích. Festival se koná od 21. do 26. dubna v Kafkově domě v Praze na Náměstí Franze Kafky. Vstupně činí 90 Kč, snížené pak 60 Kč. Kompletní program najdete na stránkách Prague Photo.

Titulní fotografie: Robert Carrithers

Poslední aktualizace 17. dubna 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře