Portfoliobox přichází s novou verzí webového editoru pro fotografy

Portfoliobox je jedním z online nástrojů, které umožňují pohodlně a bez znalosti kódu vytvářet a publikovat webové stránky. Jde o službu zaměřující se na fotografy, designéry, umělce a prezentaci jejich prací.

Nová verze Portfoliobox 3 se oproti předchozí proměnila od základu. Při editaci stránky se změny projevují okamžitě a v reálném čase je možné vidět, jak stránka bude vypadat. Administrační panel je neustále přístupný. Portfoliobox nabízí nově také témata pro chytré telefony a nástroj pro tvoření formulářů.  Není třeba dodržovat jednotné téma pro celý web, pro každou stránku webu lze zvolit jiné téma z nabídky. I nadále jsou podporovány funkce blogu a e-commerce.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=UG4KEJzhUdk&w=560&h=315]

Základní verze Portfoliobox 3 je zdarma a je omezena počtem vytvořených stránek webu a vložených fotografií. Verzi Pro lze pořídit za v přepočtu 170 Kč měsíčně a zahrnuje také vlastní doménu, integraci Google Analytics a další funkce.

Poslední aktualizace 30. dubna 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře