Polaroid je opět na scéně, tentokrát s instatním fotoaparátem Snap

Instantní fotografie s nádechm nostalgična se vrací v elegantním moderním designu s novým fotoaparátem Snap od Polaroidu. Tento malý kapesní digitální foťáček je vybaven technologií Zero Ink (ZINK), díky níž můžete držet své snímky v ruce hned poté, co je pořídíte.

PolaroidSnap_02

Snap tiskne fotografie o velikosti cca 5 x 7,5 cm (2 x 3 palce) na papír s barevnými krystalky ukrytými pod speciální vrstvou, které se aktivují při tisku fotografie. Zařízení disponuje také slotem pro kartu microSD a ukládá 10megapixelové kopie obrázků pro sdílení na sociálních sítích nebo pozdější tisk ve větším rozlišení.

PolaroidSnap_03 PolaroidSnap_05

Při focení můžete také využít vyskakovacího hledáčku nebo módu Photo Booth, který vyfotí 6 snímků po sobě v deseti sekundách. Polaroid Snap má být dostupný ve čtyřech barevných provedeních – černé, bílé, červené a modré – na konci tohoto roku za cenu pohybující se okolo 2 tisíc Kč.

Poslední aktualizace 3. září 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře