Photojojo představuje novou řadu smarphone objektivů Iris

Firma Photojojo přichází na trh s trojicí objektivů určených speciálně pro fotoaparáty chytrých telefonů. V nové řadě Iris najdete makro objektiv, širokoúhlý objektiv a také rybí oko, pokud toužíte po ještě větší šířce záběru.

Screenshot_1

Ve Photojojo zvolili zajímavý způsob přichycení objektivu k telefonu pomocí elastické šňůrky, na níž je připevněn bajonet pro namontování samotného objektivu. Šńůrka se navine na rohy smartphonu a zafixuje tak objektiv na místě. Sada Iris je tak kompatibilní jak s iPhony, tak s telefony, které používají operační systém Android.

Výrobci slibují vysokou optickou kvalitu objektivů, které navíc chrání hliníkový kryt. Objektivy je zatím možné předobjednat na stránkách výrobce, jedno sklo vyjde v přepočtu na necelých 1500 Kč.

Poslední aktualizace 21. listopadu 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře