Open Air Foto Festival chystá workshopy s českými i zahraničními fotografy

Od 5. do 7. června se ulice Českého Krumlova zaplní fotografy a jejich fotoaparáty. Proběhne zde již druhý ročník Open Air Foto Festivalu. Kromě četných výstav a přednášek program také pobízí k aktivnímu focení.

V historickém centru města bude návštěvníkům festivalu zpřístupněno několik lokací, včetně těch, na které se běžní turisté nedostanou. Jednotlivá místa obsadí modelky a akce, a nabídnou tak různorodé příležitosti k fotografování.

OAFF_klášter

Festival doplní také workshopy různých žánrů. Vyzkoušet si můžete například mužský akt a ženský portrét s Robertem Vanem, luminografii s Janem Pohribným nebo fashion fotografii s Alexem Lambrechtsem.

vano

Ceny workshopů se pohybují od 1300 Kč do 5500 Kč (pouze workshop s Aurum Light, jehož náplní je focení modelek obléknutých do šatů z rozlitého mléka stojí 14 500 Kč). Workshopy lze zakoupit i bez festivalové vstupenky. Tu je možné pořídit v předprodeji do 31. května za 2600 Kč na celý festival. Studentům a seniorům je poskytována sleva. Podrobné informace o programu najdete na stránkách festivalu.

Fotografie: Open Air Foto Festival, Robert Vano

Poslední aktualizace 27. dubna 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře