Open-air FOTO festival v Českém Krumlově

O víkendu 8.– 9. 6. 2013 proběhne v Českém Krumlově Open-air FOTO festival, který vám představí to nejzajímavější ze světa fotografie. Akce je určena laické a odborné veřejnosti i celým rodinám a nabídne nejnovější trendy, interaktivní výstavy, přednášky, praktické dílny, soutěže a setkání s odborníky z ČR i zahraničí. Pečlivě koncipovaný program a kvalitní zázemí umožňuje prožít víkend plný (nejen) fotografických zážitků. ZONER samozřejmě nebude na akci chybět.

O celé události vám nejlépe poví samotná webová prezentace festivalu, my tady na blogu jen vypíchneme Workshopy Zoner Pressu:

V sobotu v 15 hodin a neděli v 10 hodin proběhne workshop Výběr správné fotky, třídění, ukládání v Zoner Photo Studiu. Představíme Zoner Photo Studio jako ideální nástroj pro hodnocení a porovnání fotografií.
Probereme efektivní organizaci snímků, jejich třídění a vyhledávání. Podíváme se také na katalog v Zoner Photo Studiu. Nakonec společně projdeme nové možnosti synchronizace obsahu úložišť.

V sobotu od 17 hodin či o den později od hodin 14 bude mít Pavel Kristián workshop Základy zpracování fotografií v programu Zoner Photo Studio. Ten vám dá přehled možností programu Zoner Photo Studio od stažení fotografií do počítače, doplnění informací, základních i pokročilých úprav až po různé možnosti publikování, např. tiskem, umístěním do webových galerií, odesílání e-mailem nebo různé podoby prezentací.

V sobotu od 11 hodin či v neděli v pravé poledne se můžete jít v rámci FOTO festivalu jít vzdělávat v tématu Postprodukce HDR: focení a zpracování HDR fotografií v prostředí Zoner Photo Studia. Tam se dozvíte, co je to HDR a jak správně fotografovat snímky pro složení do HDR. Budeme skládat snímky do HDR v Zoner Photo Studiu: to jak prolínáním expozic tak mapování tonality. Ukážeme si využití mapování tonality při převodu do černobílé. Nakonec probereme možnosti mapování tonality při úpravě jediného snímku.

Kromě těchto kurzů bude vydavatelství Zoner Press na akci nabízet knihy pro fotografy za velmi zajímavé ceny.

Pokud vás zajímají naše kurzy, sledujte stránky FOTOden.cz

Poslední aktualizace 24. května 2013

65 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Redakce

Milujeme fotografii a tvoříme pro vás Zoner Photo Studio. Přinášíme vám články nejen o něm, ale také o dalších oblastech fotografie.

Číst všechny články.

Komentáře