Odstartoval další ročník soutěže NIKON KALENDÁŘ

Už sedmý ročník fotografické soutěže s charitativním záměrem pořádá společnost Nikon. Soutěž NIKON KALENDÁŘ 2016 – moje srdeční záležitost je otevřena všem milovníkům fotografování s technikou Nikon. Letošní téma soutěže je ukryto v sousloví „Představivost vládne světu“.

Jan Knot: Hry stínu, absolutní vítěz ročníku 2015

Jan Knot: Hry stínu, absolutní vítěz ročníku 2015

Odborná porota vybere 50 semifinálových fotografií, které budou vystaveny koncem roku v Nikon Photo Gallery v Praze. Finálových 12 fotografií pak bude použito na vytvoření kalendáře. Hlavní vítěz vybraný porotou obdrží poukaz na nákup zboží Nikon v hodnotě 50 tisíc korun. Fotografie je možné přihlašovat prostřednictvím internetových stránek soutěže až do 31. srpna 2015.

Lucie Drlíková: Poslední výdech, finalistka 2015

Lucie Drlíková: Poslední výdech, finalistka 2015

Výsledný kalendář bude vyhotoven ve 111 kusech a bude neprodejný. Kalendář bude představen na slavnostním vyhlášení 11. listopadu 2015 v hotelu Holiday Inn v Praze a výtěžek z jeho dražby poputuje Domovu pro zrakově postižené Palata. Podrobná pravidla soutěže najdete na webu www.nikon-kalendar.cz/pravidla.

Titulní fotografie: Zuzana Vitvarová – Po sezóně, finalistka 2015

Poslední aktualizace 28. června 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře