Obrazem: Třináct polaroidových vzpomínek na Řím

Poslední dubnový týden jsem strávila v okouzlujícím „Věčném městě“ a musím říct, že to byl velmi příjemný únik z reality všedního dne. Následující snímky s aplikovaným efektem polaroidové fotografie jsou takové moje malé fotografické ohlédnutí.

První část mé cesty do Říma byla ryze pracovní. Účastnila jsem se Cleverbridge Networking Event, což je setkání zástupců firem se stejným nebo podobným zaměřením (primárně software a jeho prodej) s jasným posláním. Cílem CNE je seznamovat a propojovat lidi a firmy, vytvářet a hledat nové kontakty a spolupráce. Díky této akci jsem poznala nejen ty nejlepší a nejreprezentativnější prostory v Římě, ale především skvělé lidi z oboru.

Zbytek dní jsme potom strávili s přítelem veskrze prázdninově – prozkoumáváním města, užíváním si skvělého jídla a vína, poznáváním okolí (zajeli jsme si k moři a do kouzelného městečka Nemi ležícího na okraji stejnojmenného vulkanického jezera), nákupy (ty nejlepší boty a kabelky!) a samozřejmě focením. Poslední dobou se na našich cestách hodně často stává, že přítel si bere moji zrcadlovku a fotí až na výjimky místo mě. Já se mezitím někde kochám, hltám památky či výlohy obchodů anebo sloužím jako objekt jeho fotografií.

Poslední aktualizace 21. května 2013

12 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Eva Škaroupková

Od konce roku 2009 pracuje v softwarové divizi ZONERu, kde se zabývá obchodem a marketingem v zahraničí. Je tak trochu rusofilka, studium ruštiny a mezinárodních vztahů na ní zanechalo své stopy. Kromě cest do Ruska vyhledává také cesty kamkoliv jinam, poznání a objevování nového. Miluje léto, teplo, slunce a plážový volejbal a od jisté doby také fotografování.

Číst všechny články.

Komentáře