Nový Olympus Stylus Tough TG-4 odolá extrémním podmínkám

Firma Olympus dnes představila nejnovější ze svých outdoorových kompaktních fotoaparátů. Stylus Tough TG-4 je voděvzdorný až do hloubky 15 m, vydrží tlak do 100 kg a snese mráz do -10 °C, prach i nárazy. Tento 16megapixelový kompakt navíc umožňuje fotit do formátu RAW a slibuje tak vyšší kvalitu obrazu.

Olympus Stylus Tough TG-4

Tough TG-4 je opatřen rychlým širokoúhlým objektivem se světelností F2,0 a 4x optickým zoomem (25 až 100 mm). Můžete tak pořizovat ostré snímky s nízkou úrovní šumu za nepříznivých světelných podmínek, díky vodotěsné konstrukci třeba i hluboko pod mořskou hladinou.

di-tg-4-red--producttop

Olympus vybavil fotoaparát makro režimem, speciálním podvodním HDR módem a také režimem  pro manuální ovládáním clony, pomocí kterého dosáhnete efektů hloubky ostrosti a bokehu.

Kompakt TG-4 bude v prodeji od května za 379 dolarů. Kompletní specifikaci najdete na stránkách firmy Olympus.

 

Poslední aktualizace 13. dubna 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře