Nový iPhone 6S a 6S Plus rozhýbá fotografie s funkci Live Photos

Na mobilním trhu brzy přistane novinka od firmy Apple – chytré telefony iPhone 6S a 6S Plus, které přidanými funkcemi a inovacemi mohou potěšit leckterého iPhone fotografa. Nadto oba nové modely umožňují natáčet 4K videa.

iphone2

Zadní fotoaparát se dočkal vyššího rozlišení 12 Mpx a Apple také zapracoval na obrazovém procesoru. Ten má nyní poskytovat lepší barevnost a ostřejší a detailnější snímky. Přední fotoaparát má rozlišení 5 Mpx a je vybaven funkcí Retina Flash, která krátce zvyšuje jas obrazovky k osvícení obličeje při fotografování autoportrétů. Model 6S Plus dokonce disponuje optickou stabilizací.
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Tyz90bvcSU0&w=560&h=315]
Novinkou je také funkce Live Photos, která zaznamenává 12megapixelové fotografie těsně předtím a potom, než jsou pořízeny. Vzniká tak krátký pohyblivý snímek. Telefony iPhone 6S a 6S Plus budou dostupné ve zlaté, stříbrné, černé a růžové barvě od 25. září 2015. Ceny na českém trhu se budou pohybovat pravděpodobně od 20 do 30 tisíc Kč v závislosti na daném modelu.

Poslední aktualizace 11. září 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře