Nikon SnapBridge využívá Bluetooth pro rychlé propojení telefonu a fotoaparátu

Majitelé chytrých telefonů s operačním systémem Android a kompatibilních fotoaparátů Nikon mohou od dnešního dne využívat nové aplikace Nikon SnapBridge. Aplikace umí propojit fotoaparát a mobilní telefon pomocí Bluetooth.

snap-3images

Výhodou připojení skrze SnapBridge je, že je udržováno nepřetržitě s nízkými nároky na energii, nemělo by závratně ohrozit výdrž baterie telefonu. Automatický přenos obrázků z fotoaparátu do telefonu je tak jednodušší, nepřeruší se ani, když smartphone necháte zavřený v tašce. Aplikace umožňuje rovněž dálkové ovládání fotoaparátu a jeho nastavení a synchronizaci informací o čase a poloze.

snap

SnapBridge je prozatím možné spustit pouze na operačních systémech Android, na léto se však chystá také verze pro iOS. Mezi podporované fotoaparáty pak patří celkem 7 nových modelů: D500, DL18-50, DL24-85, DL24-500, Coolpix B700, Coolpix B500 a Coolpix A900. Aplikace je ke stažení na Google Play.

Poslední aktualizace 20. dubna 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře