Nikon Photo Gallery představí projekt TranSpiriRituals Vojtěcha Vlka

Téměř dvacet let práce fotografa Vojtěcha Vlka bude k vidění v pražské Nikon Photo Gallery. Průřez dokumentárními a portrétními snímky pod názvem TranSpiriRituals je průvodcem po různých koutech světa a jejich duchovním životě.

vlk1

Vlkovy černobílé snímky diváka vnáší za hranice materiálního světa, vypráví o nejrůznějších náboženských rituálech, duchovních vůdcích i životě mnichů. Snímky vznikaly například na Filipínách v průběhu oslav Velikonoc, v Mexiku, Andalusii nebo indickém Váránsí.

Vojtěch Vlk studoval v ateliéru Pavla Štechy na pražské UMPRUM. K projektu TranSpiriRituals vydává také knihu, na níž získal prostředky skrze kampaň na portálu Hithit.

vlk2

Výstava potrvá až do 3. dubna 2016. Galerii Nikon Photo Gallery najdete v Praze na ulici Úvoz, otevřeno je od úterý do neděle od 12 do 19 hodin. Vstupné je zdarma.

Fototgrafie: Vojtěch Vlk

Poslední aktualizace 23. února 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře