Nenechte si ujít 3. brněnský FotoMaraton

Už tuto sobotu 13. června proběhne v Brně celodenní fotografický maraton, jehož jsme partnery. Na co se můžete těšit? Čeká vás pět soutěžních témat, součástí programu je také fotografické fórum, kde budete moci diskutovat nad fotografiemi, kompozicí i technikou. Zastavit se můžete také v poradně Zoner Photo Studia.

Akce startuje v 9 hodin ráno, kdy budou účastníky maratonu vylosována soutěžní témata. Na splnění zadaných úkolů bude poté vyhrazeno pět hodin. Od 18.00 proběhne vyhlášení vítězů. Mezi cenami pro výherce najdete poukázky na nákup fototechniky, software pro úpravu fotografií Zoner Photo Studio 17, knihy z produkce vydavatelství Zoner Press nebo workshop s Robertem Vanem.

Vstupné na akci činí 50 Kč při registraci předem, na místě pak 100 Kč. Zaregistrovat se je možné na stránkách soutěže. Brněnský fotomaraton se koná v sídle společnosti Zoner na ulici Nové sady 18.

Titulní fotografie: Dalibor Jelínek, vítěz loňského ročníku v kategorii „Hrana“

Poslední aktualizace 8. června 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře