Německý výrobce piva si v nové reklamě dělá legraci z těhotenských fotografií

Brewed with Love. Toto heslo doprovází novou reklamní kampaň německého pivovaru Bergedorfer Bier, v níž si utahují z typických klišé těhotenské fotografie.

Ve svých reklamních fotografiích naaranžovali několik můžu do klasických póz, v nichž se často nechávají fotit nastávající maminky. Jen s tím rozdílem, že za jejich kulatým „bříškem“ stojí značná řádka vypitých půllitrů. Autorství této kampaně patří reklamnímu studiu Jung von Matt.

bergedorfer-funny-beer-ad-pregnant-men-maternity-brewed-with-love-jung-von-matt-3 bergedorfer-funny-beer-ad-pregnant-men-maternity-brewed-with-love-jung-von-matt-2 bergedorfer-funny-beer-ad-pregnant-men-maternity-brewed-with-love-jung-von-matt-1

 

Fotografie se rychle šíří ve vodách internetu a zdá se tedy, že vtípek se podařil. Jak se vám nápad líbí? Všímáte si v žánru těhotenských snímků nějakých dalších klišé?

Via boredpanda.com, diyphotography.com

Poslední aktualizace 8. července 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře