Navštivte besedu s jedinou španělskou fotografkou agentury Magnum

Španělská fotografka Cristina García Rodero zavítá v prvním červnovém týdnu do Prahy, kde promluví na besedě k její právě probíhající výstavě S otevřenou pusou. Rodero je profesorkou fotografie na madridské Univerzitě Complutense a mimo jiné také držitelkou ceny World Press Photo.

Rites Catholiques, Cap Haitian, Haiti

Carnaval Jacmel, Haiti

V pražském Instituto Cervantes momentálně visí retrospektivní výstava její tvorby, kterou spojuje motiv prolínající se celý dílem Cristiny Garcíy Rodero. Pocity, emoce, bolest, strach, láska i štěstí – to vše vyjadřované ústy člověka najdete na autorčiných fotografiích. Její tvorba se soustředí na lidské chování, tradice a duchovní proudy.

Beseda s autorkou se uskuteční 2. června v 18.30 v Instituto Cervantes v ulici Na Rybníčku. Samotná výstava potrvá do 6. června

Fotografie: Magnum Photos, Cristina García Rodero

Poslední aktualizace 26. května 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře