Milujete fotografii, ZPS a umíte natáčet videa? Možná hledáme právě vás!

Naučte se fotografovat Vánoce dobře – se ZONERem

Naučte se fotografovat Vánoce dobře, to je název prakticky zaměřeného fotografického workshopu, který je určen pro začínající a středně pokročilé fotografy. K jeho absolvování nepotřebujete zrcadlovku, počítá s vlastnictvím digitálního kompaktu, a provede vás úskalími, které nese fotografování v interiéru, u vánočního stolu nebo přímo mezi dárky pod stromečkem.

foto: allerleirau

Datem konání je 13. prosince, místem pak sídlo ZONER software v Brně. Lektorem, který se bude cca 3 hodiny věnovat zdokonalení vašich vánočních snímků, bude Pavel Kristián, autor několika knih zabývajících se zpracováním fotografie.

Veškeré informace o kurzu naleznete na stránce kurzu Naučte se fotografovat dobře.

Pro ty z vás, kteří se na workshop z kapacitních důvodů nedostanou nebo je pro ně Brno daleko, připomínáme článek Petra Březiny z loňškého roku: 7 tipů na fotografování Vánoc.

Poslední aktualizace 12. listopadu 2012

12 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Jiří Vicherek

Jirka měl v minulosti v ZONERu na starosti public relations a k fotografování se dostal až díky nadšení svých kolegů. Ve své práci strávil značnou část týdne čtením o fotografii. Rád objevuje a zkouší nové věci nejen ve fotografování. Je také jedním z organizátorů akce PechaKucha Night Ostrava.

Číst všechny články.

Komentáře