Naučte se fotit tanec na festivalu flamenca

Fotografie tance je spjata s mnoha výzvami – neustálý pohyb tanečníků, nepředvídané kroky i specifická estetika tanečního pohybu vyžadují zvláštní soustředění a um. Pokud se mu chcete naučit, můžete se přihlásit na třídenní workshop taneční fotografie, který se koná v rámci oslav mezinárodního dne flamenka Día del flamenco za necelé dva týdny.

Na workshopu, který povede fotografka Beatrix Mexi Molnar, na vás čeká trénink teoretických i praktických dovedností. Účastníci se budou učit tanec vnímat a pochopit jeho průběh, tak aby jej lépe mohli fotograficky zachytit. Kurz je propojen s paralelně probíhajícími kurzy flamenkového tance a představeními na festivalu. Určen je jak profesionálům, tak amatérům.

Workshop taneční fotografie proběhne od 13. do 11. listopadu ve studiu Itaka v Praze na Vinohradech. Cena kurzu je 2500 Kč a hlásit se můžete přímo na stránkách festivalu.

Titulní foto: Beatrix Mexi Molnar

 

Poslední aktualizace 3. listopadu 2016

Již jsi hlasoval(a)!
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích. Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře