Nahlédněte do olympijského servisního střediska Canonu

Pátkem odstartovala klání sportovců účastnících se Letních olympijských her v Riu. Pečlivě se na ně připravili nejen sportovci ale také firma Canon, která pro „své“ fotografy nachystala plně vybavené servisní středisko.

Ve skladu střediska jsou regály odshora dolů zaplněné fotoaparáty a objektivy. K dispozici je tu téměř 1 600 objektivů. Servis a obsluhu bude zajišťovat celkem 78 pracovníků, kteří budou mít na starosti také údržbu a opravy techniky. Fotoaparáty Canon budou používat například agentury AP, Reuters nebo Getty Images.

cps-depot-room-photo-1-hiRes

Mezi naskladněnými zrcadlovkami najdete i nejnovější Canon EOS-1D X Mark II, který zvládá vyfotit 14 snímků za sekundu a to až po dobu 12 sekund. Pro zajímavost – světový rekord v běhu na 100 metrů činí 9,58 sekund. Za tu dobu by zvládl 1D X Mark II pořídit 134 snímků.

Poslední aktualizace 6. srpna 2016

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře