Motorola uvádí tři nové smartphony, model X Style boduje v žebříčku DxOMark

Třemi novými modely se chystá Motorola obohatit trh chytrých telefonů. Jde o Moto X Play, Moto X Style a Moto G. Moto X Style se má stát vlajkovou lodí společnosti a Motorola tvrdí, že jde o smartphone s nejrchlejší dobou nabíjení.

Moto X Style

Moto X Style

X Style se chlubí 21megapixelovým fotoaparátem s clonou f/2 a mnoha režimy včetně nočního režimu, HDR nebo panoramatického snímání. Přední fotoaparát disponuje rozlišením 5 Mpx a také čelním LED bleskem. Společnost DxOMark, která se zabývá hodnocením obrazové kvality fotoaparátů, objektivů a smartphonů, udělila tomuto smartphonu vyšší hodnocení, než má například iPhone 6 nebo Samsung Galaxy Note 4 a zařadila jej tak mezi současné top 3 fotoaparáty mobilních telefonů na světě.

Moto X Play

Moto X Play

Moto X Play je taktéž osazen 21megapixelovým fotoaparátem, má však menší displej. Třetí z novinek Moto G bude finančně nejvýhodnější, vybavený 13megapixelovým fotoaparátem a zvýšenou odolností proti vodě.

Moto G

Moto G

Všechny tři modely by měly být v prodeji od srpna 2015, ceny pro český trh zatím nejsou známy.

Poslední aktualizace 28. července 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře