Mezičas prostoru Hynka Glose opanuje Nikon Photo Gallery

Držitel ročního tvůrčího stipendia Grant Prahy udělovaného pražským primátorem v rámci soutěže Czech Press Photo, Hynek Gloss, představí v pražské Nikon Photo Gallery svůj soubor s názvem Mezičas prostoru. Soubor fotografií promlouvá o proměnách pražských průmyslových areálů, zanikajících továrnách a místech, které již pozbyly svou původní funkci.

Hynek Gloss získal stipendium za sérii fotografií dokumentujících stav bývalé továrny na letecké motory Walter v Jinonicích v Praze. V projektu dále pokračoval a rozšířil jej o fotografické záznamy dalších industriálních míst.

Výstava Mezičas prostoru bude zahájena 26. listopadu 2015 a potrvá do 10. ledna 2016. Navštívit ji můžete na ulici Újezd na pražské Malé straně, kde sídlí Nikon Photo Gallery. Vstupné je zdarma.

Poslední aktualizace 24. listopadu 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře