Lytro ILLUM získalo výrazná vylepšení

Firma Lytro vydala aktualizace pro přelomový fotoaparát Illum, s nímž můžete upravit ostrost a zvolit místo, na nějž má být zaostřeno až dodatečně pomocí přidruženého softwaru v počítači. Inovací prošel kromě firmwaru fotoaparátu i samotný program.

Firmware Lytro Illum 2.0 přináší vylepšené uživatelské prostředí, nově je možné zobrazit plný náhled fotografií stejně jako ve webové nebo desktopové aplikaci. Ostření nově využívá fázovou detekci a je rychlejší, můžete také měnit perspektivu nebo virtuální clonu.

lytro

V aplikaci Lytro Desktop 4.3 došlo ke zrychlení importu obrázků, mezi novinky patří také nové možnosti editace včetně retušování, čištění kontur objektů, odstraňování artefaktů nebo úprav oblohy. Vylepšení zaznamenal také export 3D snímků a animací, především z hlediska podrobnějšího nastavení parametrů exportu.

Poslední aktualizace 14. července 2015

0 0
Děkujeme! Nasdílejte prosím článek dál, ať se o něm dozví další lidé.

Autor: Dáša Husárová

Nejraději fotím v ulicích, chci se v nich ztratit, abych viděla. Neopakovatelné v každodenně se opakujícím. Malé příběhy, kousky lidí. Pátrám po světle - v městech, lesích i tvářích.Kromě webu www.asasarova.com, mě najdete i na blogu vtichulisky.tumblr.com.

Číst všechny články.

Komentáře